Davetiye

Davetiye – Düğün Davetiyesi

Davetiye vermek bir gelenektir, Çağımız şartlarında davetiye vermeden de, sosyal mecralarda yada telefon üzerinden düğün, nişan yada organizasyonumuzu duyurabilmemize rağmen davetiye vermediğimiz kişinin size darılmasına, küsmesine organizasyonunuza katılmamasına bile sebebiyet verebilir.

Davetiye her ne olursa olsun geleneklerimizde ki yerini korumaya devam etmekte ve mecburiyet olmaya devam etmektedir.

İkiel Matbaa Olarak tüm Davetiye Kataloglarıyla çalışmaktayız.

Aklımıza gelenlerden sadece bazıları,

Sedef Davetiye,

Erdem davetiye,

Koza Davetiye,

Ateş Davetiye,

Ela davetiye v.s. v.s.

gibi aklınıza gelecek davetiye kataloglarının hepsi bünyemizde mevcuttur ve 1 ile 2 gün arasında teslim edilir.

 Davetiye Fiyatları

Üsküdar Davetiye
Davetiye verdiğiniz davet kadar önem taşımaktadır. Hala âdetlerimizde yeri olan davetiye karşı tarafa verilen önemi de göstermekte de birebirdir. İlk izlenimi sağlamak amacı ile basılan davetiyeler yaptıracağınız yeri seçmekte davetiye kadar önemlidir. Birçok yerden referanslı ve 1992 yılından beri tecrübeli İkiel Matbaa sayesinde birinci sınıf kâğıda basılan benzersiz davetiye seçenekleri ile düğün, nişan daha birçok davetin hazırlığı aşamasında zevkinize uygun, içinize sinecek davetiyeye kolayca kavuşacaksınız. Katalog ile çalışan firma; sedef davetiye, erdem davetiye, koza davetiye, ateş davetiye, ela davetiye daha birçok davetiye kataloğu ile bol seçenek sunmaktadır. Üstelik verdiğiniz siparişler bir veya iki gün içerisinde elinize ulaşmış olacaktır. Davetiye basımı konusunda İstanbul Üsküdar bölgesinde bulunan firma isteğinize bağlı çalıştığı için ilk izleniminiz de misafirlerinize karşı daha prestijli olacaktır. Ayrıca hatıra olarak saklayabileceğiniz davetiyeler, davetlilerinizin de kendilerini önemli hissetmelerini sağlayacak düğün veya nişan organizasyonlarında yer ve tarih konusunda da karışıklı ortadan kalkmış olacak. İsteğinize göre de davetiye de düğünün veya davetin konsepti ile ilgili ipucu verebilirsiniz.

Gelenek ve göreneklerin başında gelen davetlilere davetiye yollama, İkiel Matbaa sayesinde her türlü zevke ve cebe uygun seçenek bulundurmaktadır. 1992 yılından bu yana davetiye basımı tecrübelerini gösteren firma, verdiğiniz davet kadar yolladığınız davetiyenizin de beğenilmesini sağlayacaktır. Tarzınız ve seçimlerinize göre hazırlanacak davetiyeler beğeninizi kazanıp daha sonra basılacaktır. Alışılmışın dışında kataloglar ile davetiyenizde farkınız ve benzersiz zevkiniz ortaya çıkacaktır. Davet vermenin ilk ve önemli aşaması olan davetiye konusunu ciddiye alan İkiel Matbaa, hazırlık aşamasında sorun yaşamamanızı da sağlayacaktır.

Kısa sürede teslim etme avantajı, renk ve desen seçeneği, kaliteli kâğıt ve mürekkep kullanımı sayesinde davetlilerin beğenisini kazanacaksınız. Davetiye basımı İkiel Matbaa sayesinde verdiğiniz davetin ilk izlenimi arttıracak ve içinize sinecektir. İstanbul Üsküdar da ki İkiel Matbaa firmasının adresine gidip tek tek profesyonel tasarımlar arasından zevkinize uygun davetiyeyi rahatça seçebilirsiniz.