Kaşe

Acil – Acele Kaşe

Kaşe ihtiyacı olanlar 15 dakika içinde kaşeniz hazır.
Acil Kaşe Sırdaş 910-911-912-913, Cep kaşeleri, yuvarlak kaşeler ve çeşitli ebatlardaki kaşelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.
Bizlere +90 216 310 21 09 nolu telefondan yada ikielreklam@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Sırdaş 910 Ebadı ( 26,5mm X 10mm )
Sırdaş 911 Ebadı ( 40mm X 15mm )
Sırdaş 912 Ebadı ( 50mm X 18mm )Sırdaş 913 Ebadı ( 58mm X 22mm )

Kaşe-Acil Kaşe – Üsküdar Kaşe

Dijital baskı çözümleri ile ilgili etkili bir firmadan destek alarak problemlerinizi çözme imkânına sahipsiniz. Teknolojinin âdete bir elmas gibi kullanıldığı, işlendiği ve fikirlerin geliştirildiği bir sektör olan matbaa ve dijital baskı sektöründe ki yenilikler bitmiyor. Kurumsal ya da şahsi istekleriniz ve de ihtiyaçlarınız doğrultusunda çok farklı ürünler sayesinde kendinizi şımartabilir ya da sevdiklerinize küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. Dijital baskı sektöründe en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen kaşe çeşitleri, özel günlerde kişisel hediyeler olarak da büyük ilgi görmeyi başardı. Kaşe-Acil Kaşe – Üsküdar Kaşe gibi aramalar internette oldukça revaçta. Büyük talep gören kaşe çeşitlerinde her gün yeni bir akım başlıyor. İşte kaşe çeşitlerinden en çok sevilen ve tercih edilen, kurumsal ve kişisel kaşeler…

Otomatik Kaşeler

Otomatik kaşeler; kaşe çeşitlerinin en eski, kurumsal ve de resmi kurumlarda sıkça tercih edilip kullanılan çeşididir. Otomatik kaşeler genellikle mürekkep dolgulu kullanılmaya hazır imal edilir. Resmi kurum ve de kuruluşlarda sıkça rastlayabileceğiniz otomatik kaşelerin mürekkep tercihi genellikle siyah, mavi ya da kırmızı renklerden oluşuyor. Otomatik kaşeler şu günlere lazer teknolojisi ile üretilerek daha hızlı teslimat seçeneklerini beraberinde getiriyorlar. İş yeri ya da resmi kurumlar için otomatik kaşe tercihi doğru bir tercih olacaktır.

Renkli Kaşe Çeşitleri

Renkli kaşe çeşitleri, farklı renklerde mürekkep kullanmayı tercih edenler için oldukça güzel bir çözümdür. Dijital baskılarla istenilen hale getirilebilen renkli kaşeler için özel siparişlerde mevcut. Piyasada nadir bir şekilde bulunan renkli kaşe mürekkeplerinde de özellikle dikkat edilmesi gereken hususlar mevcut. Renkli kaşe çeşitlerini, derneklerde, sivil toplum kuruluşlarında, okullarda, sivil kuruluşlarda da kullanabilirsiniz.

Kalem Kaşeler

Kalem kaşeler oldukça kullanışlı olmasıyla birlikte, sizlere sundukları kalite de oldukça yüksektir. Kolay ve ergonomik yapısı sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bu kaşe çeşidi genellikle; hukuki, mali, siyasi ya da tıbbı meslek grupları tarafından oldukça çok tercih edilen bir kaşe çeşididir. Son teknoloji imkânları kullanarak, hem lazer kesim ile ana hatları keskinleştirilen, hem de kalem yapısı sayesinde çok şık bir görünümü sizlere sunuyor. Estetik dokunuşları dış gövdesinde görebileceğiniz kalem kaşelerin tasarımında sizlerde söz sahibi olabilirisiniz. Kişisel zevk ve de arzularınıza göre tasarlatabileceğiniz kalem kaşeleri her daim yanınızda taşıyabilişisiniz.

Cep Kaşeler

Cep kaşeler özellikle dış sahada çalışan meslek grupları tarafından tercih edilmelidir. Çalışma alanları dışarda olan meslek gruplarının yanlarında taşımak zorunda kaldığı kaşeler için bulunan çözüm cep kaşelerdir. Cep kaşeler de tıpkı diğer kaşeler gibi silikon uçları değiştirilebilir tarzda üretilmiştir. Tüp şeklinde ya da doldurulabilir şekilde mürekkep takviyesini yapabileceğiniz cep kaşeler, oldukça uygun fiyata evinize kadar teslim ediliyor.

Hediye Kaşeler

Kaşe basımı ile ilgili yenilikler her geçen gün artıyor. Eşinizin, arkadaşlarınızın ya da sevdiklerinizin meslek gruplarına göre bastırabileceğiniz hediyelik kaşeler sizlerin zevklerine göre farklılık gösteriyor. Sayısız şekil ve renkte yaptırabileceğiniz hediyelik kaşeler ile ilgili araştırmaya başlayabilirsiniz. Esprili bir hediye olarak da tasarlayabileceğiniz hediyelik kaşeler için çok farklı fikirler üretebilirsiniz. Hediyelik kaşeler daha çok evlilik yıl dönümlerinde, sevgililer gününde, doğum günlerinde, kutlamalarda, mesleki terfilerde, doğum ne nişan törenlerinde ve daha birçok güzel günde sevdiklerinizi şaşırtmak ve de onlara verdiğiniz değeri göstermek adına yapacağınız ilginç bir hareket olabilir.

Kaşe Siparişi Ve De Teslimatı Hakkında

Kaşe siparişlerinizi ister elden isterseniz de internet üzerinden verebilirsiniz. Elden verdiğiniz siparişler dilerseniz siz ofisten ayrılmadan teslim edilebilir. İnternet üzerinden verdiğiniz siparişler ise kısa süre içerisinde evinize kadar teslim edilir. Müşteri memnuniyeti dâhilinde iş teslimlerini, en üst düzeyde kalite ve nezaket ile gerçekleştiren bir firma ile çalışmaya dikkat etmelisiniz. En doğru seçimleri firma hakkındaki müşteri yorumları ile yapabilirsiniz. En uygun bütçeye bile hitap eden kaşe çeşitleri kısa bir süre içeresinde sizlere teslim edilir. Teslimat ile ilgili bilgileri internetten sipariş verirken detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sipariş adresinde paylaşacağınız telefon numaranız sayesinde ve kargo bilgilerinizin yardımı ile de sipariş verdiğiniz kargo teslimatını sık sık kontrol edebilirsiniz.

Ödeme İşlemleri Hakkında

Kaşe ve dijital baskıları ile ilgili yapmış olduğunuz talep sonrasında ödeme işlemleri ile ilgili firma yetkililerinden bilgi alabilirisiniz. Talep etmiş olduğunuz özel tasarım kaşe siparişlerinizde ücret miktarı değişim gösterebilir. Farklı renk mürekkep talepleri de ücrete tabidir. Kaşe çeşitleri hakkında edinmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sipariş vermek istediğiniz kaşe çeşidi çok kısa bir süre içerisinde temin edilecektir. Ödeme ile ilgili ise toplu sipariş ve de alımlarda kişisel ya da kurumsal teklifler hazırlanmaktadır. Dolayısı ile kaşe talepleriniz doğrultusunda ödeme işlemleri hakkında hemen bilgi sahibi olabilirsiniz. Fraklı tasarımları ile görenleri kendisine hayran bırakan kaşe çeşitlerini tek tek inceleyeler hem kendinize hem de yakınlarınıza bu kaşelerden tasarlatabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kaşe Ve Kaşe Mürekkebi

En çok tercih edilen kaşe çeşidi kullanılacağı alana göre farklılık gösteriyor. Kurumsal firmaların kaşe tercihleri otomatik kaşe şeklinde ortaya çıkarken, şahsi istek ve de tasarımlarda ise; kalem kaşeler ve de hediyelik kaşeler ön plana çıkıyor. Popüler olan kaşe mürekkebi renkleri arasında ise yine resmi kurum ve kuruluşlar, siyah, mavi, kırmızı renklerden yana tercihlerini kullanırken; şahsa özel olarak tasarlanan kaşeler için en renkli mürekkepler tercih edilmekte. Yeşil, kırmızı, turkuaz ve daha farklı renkler ile doldurulan kaşeler, baskı kalitesi ile de dikkat çekiyor. İsterseniz kaşe siparişinizi verirken, piyasa da zor bulunan renkli kaşe mürekkeplerinden yedek olarak tüp şeklinde isteyebilirsiniz.