Magnet

Magnet, arka kısmı mıknatıslı ve metal nesnelere yapışma özelliği olan nesnelere verilen isimdir.
Magnetler genel olarak 5cm x 7cm olarak yapılmaktadır.
Magnetler yaptığınız iş sektörüne bağlı olaraktan metal yerlere yapışması sayesinde size en kolay ulaşılma yolunu müşterilerinize sunmaktadır
Firmanıza Özel Toplu basım Ucuz Magnet çeşitlerimizin yanında, Doğum günü, Kına, Nişan, Düğün ve özel günleriniz içinde az miktarlarda Kişiye özel Acil Magnet çeşitleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır
Toplu Basım Magnetlerin teslim süreleri 10 gün olmakla birlikte kişiye özel az miktarlarda Acil Magnet çeşitleri Maksimum 1-2 iş günü içinde teslim edilmektedir.
İkiel Matbaa olarak Magnet çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Üsküdar Magnet

Firmalar, ürün ve hizmetlerini tanıtmak maksadıyla çeşitli reklam çalışmaları yapmaktadırlar. Bunlar broşürler, el ilanları gibi ürünlerdir. Ayrıca, bu ürünlerin yanı sıra, firmaların ürünlerini göstermekten ziyade telefon numaralarının yazılı olduğu ürünler de vardır. Bunlara magnet denilmektedir. Magnet, arka tarafı mıknatıslı metal nesnelere yapışan ürünlerdir. Magnet ebatları, genellikle, 5 CM’e, 7 cm yapılmaktadır. Magnetler, farklı sektörlerde faaliyet gösteren çok sayıda firmanın tercih ettiği bir üründür.

Basit tasarımların yanı sıra, çok daha estetik tasarımlar da görülmektedir. Bu firmanın tercihine göre belirlenen bir durumdur. Öte yandan magnetler, sadece reklam ve tanıtım için değil, başka amaçlar için de kullanılır. Buzdolabı üzerine yapışan bu ürünler, bizlere hatırlamamız gereken şeyleri hatırlatır. Bu bir bakkalın iletişim numarası da olabilir, sucunun ya da yakındaki bir lokantanın telefon numarası da olabilir. Bununla birlikte başka alanlarda da kullanımı oldukça yaygınlaşan magnetlerin buna bağlı olarak tasarımları, şık bir hal alamaya başlamıştır.

Ekstra Güçlü Magnetler

Ekstra güçlü magnetler, çok fazla çekim gücüne sahiptir bu sayede yapıştıkları yüzeyden kolayca düşmezler. Bu türden magnetler, yüksek çekim gücüne ihtiyaç duyulan ortamlar için üretilir. Bu magnet modellerine, Anisotropic magnet denilmektedir. Normal magnetlere göre, %60 oranında daha güçlüdür. Bu cinsteki magnetler, 1,5, 2 ve 3 mm olarak farklılık arz etmektedir. Firmamızın ürünleri arasında yer alan güçlü magnetler, ağır yükler ve taş yüzeyler için tasarlanan nesnelerdir. Mukavemetli olması nedeniyle, araçlardaki kullanıma uygundur. Bu ürünler, sağlamlığına paralel olarak, fiyat olarak biraz pahalıdır.

Tabaka Magnetler

Tabaka magnetler, elastik bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı, eğilip bükülebildiği için, eğimli yüzeylerde de kullanıma uygundur. Bu magnetlerin tek yönünde mıknatıs vardır. Mıknatısın gücü, tabaka üzerine dizilmiş kutuplar ile belirlenmektedir. Kullanıldıkça özelliklerini kaybetmezler. En fazla talep gören, ve bizim en fazla ürettiğimiz ürünlerdir. Tabaka magnetler, UV içermektedir. UV içermeyen magnetler ise, yapıştırıldıkları buzdolabı yüzeyinde kalıcı iz bırakmaktadır. En fazla kullanılan magnet türü olan tabaka magnetler, aynı zamanda en ekonomik modeldir.

Tabaka Magnetler Çeşitleri

Tabaka magnetler, 0,4 mm, 0,5 mm ve 0,8 mm kalınlığa sahip tabaka magnetler, reklam ve promosyon amacıyla en fazla kullanılan magnetlerdir. Bu ürüne, mıknatıslı folyo da denilmektedir. Bu ürünler, lokanta, kebapçı, restaurant, bakkal, taksi durağı, kuaför, şarküteri, vb. esnaflar tarafından kullanılmaktadır. Genellikle firmalarca belirli aralıklarla dağıtılan bu ürünler, buzdolaplarının üzerinde durması sayesinde, müşterinin o firmaya kolaylıkla ulaşmasını sağlamaktadır. Oldukça işlevsel bir ürün olmasıyla beraber, son derece ekonomik ürünlerdir.

Rulo Magnetler

Genellikle araçlarda, pano ve tabelalarda kullanılan rulo magnetler, 1 mm kalınlığa sahiptir. Rulo magnetler, kesintisiz ve uzun bir kullanım için idealdir. Kalite bakımından tabaka magnetlerle aynı olmakla beraber, kullanım bakımından farklılıkları söz konusudur. Araçlarda, tabelalarda, ikaz levhalarında, panolarda, kullanılır. Rulo magnetler dış mekanda kullanılacaksa, dış mekan folyosu seçilmesi ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

PVC Magnetler

PVC magnetler, üzerine doğrudan baskı yapılabilen tabaka magnetlerdir. Ürünün yüzeyi mat beyazdır. Bu nedenle, dijital baskı makineleri için uygun bir üründür. Ayrıca, serigrafi baskı yöntemiyle üzerine resim basılabilir. Pvc magnetlerde, 1 mm magnet üzerine, mat beyaz pvc laminasyonu gelmektedir Bundan ötürü, 1 mm magnetin kalınlığı, pcv ile beraber 1 mm’den fazla olmak zorundadır. Eğer, 1 mm magnet, tam olarak, 1 mm kalınlığa sahipse, bu mıknatıs kalınlığının gerektiğinden az olduğu manasına gelir. bu ise, beklenen tutunma gücünü vermez. Firmamızın imal ettiği pvc laminasyonlu magnetler uzun ömürlüdür.

Kişisel Magnetler

Magnet genel olarak ticari işletmelerin iletişim numaralarının yazılı olduğu bir promosyon ürünüdür. Bununla beraber, bazı durumlarda magnetler kişisel sebeplerle kullanılmaktadır. Kına, düğün, doğum günü gibi özel günler için magnet kullanımı oldukça popüler hale gelmiştir. Magnetin mıknatıslı olmayan yüzüne, istenen görsel eklenebilmektedir. Magnetin üzerindeki görsel kişisel hale geldiğinde şekli de özelleşmektedir. Tasarım konusunda farklı ve özgün ürünler oldukça dikkat çekmektedir. İnsanlar, özel günlerinin resimlerini magnet sayesinde hem kendileri hem de sevdikleri için buzdolabında hep hatırlanmasını sağlarlar. Ayrıca, insanlar çocuklarının veya torunlarının, Doğum günlerini, diş buğdayı gibi resimlerini magnet olarak buzdolabında taşımak isteyebilirler. Gelen her türlü özel siparişi gerçekleştirmemiz mümkündür.

Magnet Ne Kadar Zamanda Yapılır?

Firmanın iletişim bilgilerini barındıran ve müşterilerin kolayca kendilerine ulaşmasını sağlayan magnetler, bundan dolayı, çok sayıda esnafın ve firmanın tercih ettiği bir üründür. Bu ürünler, promosyon bakımından hem işlevsel hem de ekonomiktir. Biz, magneti ortalama, 10 günde teslim ediyoruz. Acil magnet ihtiyacı söz konusu olduğunda ise, süre, 1-2 güne kadar iniyor.

Magnetler, sayıca fazla üretildiğinde, maliyet fiyatı da azalmaktadır. Bunun yanında, acil magnet ihtiyaçlarında da maliyet biraz daha artış göstermektedir.

Firmamız, kaliteli ve uzun ömürlü magnet imal ederken, bunları mümkün olan en düşük fiyatlarla müşteriye sunmaktadır.

Rozet Magnet

Rozet mıknatısların bir yanı metal bir yüzey, diğer yanı ise metal içine gömülü, oldukça güçlü mıknatıs yer almaktadır. İki parçadan oluşan, mıknatıslı rozetler, iğneli rozetlere kıyasla çok daha kullanışlıdır. Her türlü rozet, kokart, isimlik, vb. bu şekilde giysilere iğne deliği açılmadan taşınabilmektedir. Rozet magnetin, çapı, 1,5 cm’dir. Çok güçlü mıknatısın olduğu yüzeyde köpük bir bant bulunmaktadır. Köpük bant kaldırıldıktan sonra nereye uygulanmak isteniyorsa, oraya yapıştırılması yeterlidir. Kullanışlı ve şık olan bu ürünler, iğneli rozetlerin yerini çoktan almaya başladı.

Küçük kutularda, 240 adet rozet mıknatıs bulunmaktadır. Ayrıca büyük kolilerinde ise, 1920 adet rozet sipariş edilebiliyor. Her sayıda rozet sipariş edilebiliyor olmakla beraber, sayı arttıkça görece olarak fiyat azalmaktadır.

Açıklama

Magnet

Hizmet Puanı
Tarihi
Yorum
Magnet çalışmalarını bu siteden yaptırabilirsiniz.
Puanı
51star1star1star1star1star