Fatura Basımı Fiyatı (Ücreti)

Fatura Basımı Fiyatı için tek bir fiyat söylemek yanlış olacaktır. Sizlere aşağıda detaylı bir vaziyette fiyat çıkartılması için gerekli açıklamaları yapmaya çalışacağız.
Örnek tablodan fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz sitemizde detaylı fiyatlandırmada mevcuttur.
A4 Ebatında – Tek Renk Fatura Basım
KOPYA
1 CİLT
5  CİLT
10 CİLT
1 ASIL 2 SURET
120 TL
175 TL
250 TL
1 ASIL 3 SURET
150 TL
200 TL
275 TL

 

A5 Ebatında – Tek Renk Fatura Basım
KOPYA
1 CİLT
5  CİLT
10 CİLT
1 ASIL 2 SURET
100 TL
170 TL
225 TL
1 ASIL 3 SURET
120 TL
190 TL
250 TL
aslında gerçeği tam olarak yansıtan fiyatlar olmayıp sitemizde Otokopi Kağıda işler için detaylı fiyat listesimize güncel olarak alttaki linkten ulaşabilirsiniz.
Fatura basımı fiyatları hesaplanırken kullanılacak kağıt cinsi El ile kesim için Otokopi Kağıdı (Kendinden karbonlu) yada Lazer Yazıcıdan basılacak fatura için Fotokopi kağıdı kullanılmaktadır. Bu iki seçenek bile baskı fiyatlarını değiştirecek olup Faturanın üzerinde ki baskı renkleri de Fiyat belirleyen faktörler arasındadır.
Diğer bir fiyat belirleyen unsur da Kopya Sayısıdır. Faturalar genel itibari ile 1 Asıl 2 Suret olup müşterinin isteğine göre 1 Asıl 3 Suret yada 4-5 Suret de olabilir kullanım amacına ve müşterinin isteğine göre değişmektedir.
Fatura basımı için gerekli evraklar ve detaylı bilgi almak için fatura basımı linkine bakabilirsiniz.
İrsaliyeli faturalar ise genel olarak 1 Asıl 3 Suret olarak basılıp ilk 2 kopya müşteriye 1 kopya muhasebeye 1 kopyada Mükellefin kendinde kalacak şekilde basılır.
Bir diğer fiyat belirleyen unsur ise Boyuttur. Genel Boyutlar A4 Fatura Boyutu ve A5 fatura boyutu olup Son zamanlar 3 Lü Lazer yazıcı faturası da tercih edilenler arasına girmiştir. Tabiki bu unsurlarda fiyatları değiştirecek unsurlardır.
İsteyeceğiniz ekstra özellikler Renk Logo gibi fiyatları belirleyeceği gibi teslim sürelerinide ileri atmakta olup bizim genel olarak teslim süremiz 3 iş günüdür fakat aciliyetinize ve o anki durumumuza göre aynı gün teslim edebiliyoruz.
Fatura Fiyat Listesi Linkimizden Sadece Otokopili kağıt için fiyatlarımızı inceleyebilir. daha detaylı bilgi için 0216 310 21 09 nolu telefondan yada ikielreklam@gmail.com adresinden bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.