a4 fatura basımı

A4 fatura basımı iki şekilde yapılabilmektedir.

Birincisi El ile kesime göre Otokopili kağıtlara (kendinden karbonlu) sol taraftan yada üstten perforajlı vaziyette ve kitap cilti gibi defter vaziyetinde özel olarak istenmediği takdirde sol taraftan ciltli olarak hazırlanması daha kolay vaziyette kullanım sunacaktır. A5 faturalarda ise üstten ciltli olarak yapılması kullanım kolaylığı açısından daha iyidir. Kullandığımız kağıt çeşitleri en kaliteli kağıtlar olup Beş yıla kadar Otokopi(ecza) kısmı özelliğini kaybetmeyecek olup yirmi yıla kadar okunmasında sıkıntı çıkarmayacak kağıtlardır.

İkincisi ise lazer yada püskürtmeli yazıcılara uygun olarak Fotokopi kağıtlarına baskı şeklinde olmaktadır.

Lazer yazıcı faturası istenirse tek sayfa üzerinde ikili yada üçlü olarak hazırlanabilir tek A4 yazdırdığınız zaman işlem bitmiş olacaktır sonrasında tırtıklı yerlerden kopartılıp biri müşteriye, biri muhasebeye, biride sizde kalacak şekilde hazırlanır piyasada genel olarak e-ticaret faturası adı altında da geçmektedir.

Fatura basımı için Kullanılan 1.Hamur kağıtlar faturalarda en kaliteli kağıtlar olup 80. gram Beyaz ve Alt suretler isteğe göre Renkli fotokopi kağıtları olup yazıcıda sıkışma yapmayacak şekilde hazırlanmaktadır.

Daha detaylı bilgileri sitemizin arama kısmından ulaşabilir anlayamadığınız yada yardımcı olmamızı istediğiniz konularda bizlere mail yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Matbaamız maliye anlaşmalı olup Maliye ile anlaşmamız gereği sadece İstanbul içindeki firmalara fatura basımı ve diğer anlaşmalı işler için hizmeti verebilmektedir.

https://ikielreklam.com

+90 216 310 21 09 yada ikielreklam@gmail.com adresinden mail ile de bilgi veya fiyat tekliflerinizi isteyebilirsiniz.

Hizmet Puanı
Tarihi
Yorum
Fatura Basımı Hizmeti almak için bu sayfadan sipariş verebilirsiniz...
Puanı
51star1star1star1star1star