fatura basımı istanbul

İstanbul içi bir firmaya sahipseniz ve fatura bastırmak istiyorsanız doğru adresi bulmuşsunuz demektir. Fatura ve her türlü Maliye Anlaşmalı işlerinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. İstanbul içi firmalar sadece İstanbul içinde ki bir Anlaşmalı Matbaa’dan fatura ve Maliye onaylı iş bastırabilmektedir.

Fatura bastırırken anlaştığınız matbaa ‘nın Maliye Onaylı bir matbaa olup olmadığına dikkat ediniz. Maliye Anlaşmalı bir Matbaa değil ise fatura basması suçtur. Biz 25 yıllık tecrübe ile bütün maliye onaylı Fatura Basımı, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli fatura, Adisyon basımı gibi her türlü anlaşmalı işlerinizde bize danışabilirsiniz

Detaylı Bilgi için Alttaki Mail adresimizden ve Telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

uskudar fatura-basim-724x1024

 

 

İkiel Matbaa Reklam Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. Matbaa faaliyetleri konusunda uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Bünyesindeki makine parkuru ile Kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit, davetiye, broşür, katalog, ipli karton çanta, Dijital baskı, Renkli Fotokopi, Maliye onaylı işler, fatura, irsaliye, kaşe yapımı, antetli kağıt, Cepli Dosya, Diplomat zarf v.s. v.s. gibi konularda sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. 24 Yıllık deneyim ve profesyonel kadromuzla sizlere Matbaa ile alakalı işlerinizde hizmet vermek için bir telefon uzaklıktayız.

0216 310 21 09 yada ikielreklam@gmail.com adresinden fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

cropped-ikiel-logo-150x150