Sevk İrsaliyesi Basımı

Sevk İrsaliyesi Basımı Sadece Maliye İle Anlaşmalı olan matbaalarda bastıralbilecek bir evraktır her matbaa Sevk İrsaliyesi veya fatura basamaz. Müşterilerin de bu tip evrakları bastırmak için sipariş verirken ileri de yaşanacak olumsuz durumları önlemek adına Sipariş verilen Matbaa’nın Maliye ile Anlaşmasının olup olmadığı konusunda bilgi istemesinde yarar vardır Bastırılan evrağın altında muhakkak hangi matbaada basıldığı bilgisi yazmaktadır.

Maliye ile Anlaşmalı İkiel Matbaa Reklam Amb. San. ve Tic. Ltd. Şti. 26 yıllık tecrübe ve deneyimle Sizlere Sevk İrsaliyesi Basımı, Fatura Basımı gibi işlerde yardımcı olmak adına bir telefon veya mail uzağınızdadır. ( İstanbul İçi ) 

İkiel Matbaa Reklam Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. Matbaa faaliyetleri konusunda uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Bünyesindeki makine parkuru ile Kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit, davetiye, broşür, katalog, ipli karton çanta, Dijital baskı, Renkli Fotokopi, Maliye onaylı işler, fatura, irsaliye, kaşe yapımı, antetli kağıt, Cepli Dosya, Diplomat zarf v.s. v.s. gibi konularda sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. 24 Yıllık deneyim ve profesyonel kadromuzla sizlere Matbaa ile alakalı işlerinizde hizmet vermek için bir telefon uzaklıktayız.

0216 310 21 09 yada ikielreklam@gmail.com adresinden fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

cropped-ikiel-logo-150x150