Tuzla Fatura Basımı

uskudar-fatura-basimi-725x1024

İstanbul’un Tuzla İlçesinde bir firmaya sahipseniz ve fatura bastırmak istiyorsanız doğru adresi buldunuz demektir. İstanbul içindeki firmalara Anlaşmalı Matbaa olarak Fatura Basımı, İrsaliyeli Fatura Basımı, Sevk İrsaliyesi, Adisyon, Sürekli Form Fatura, Gider Pusulası gibi tüm Maliye onaylı işlerinizde hizmet vermekteyiz.

İstanbul Vergi dairelerinde mükellefiyeti bulunan Şahış, Limited şirketi, Anonim Şirket gibi tüm Mükellefiyeti açılmış vergi dairesine kaydı oluşmuş firmalara Anlaşmalı Matbaa hizmeti vermekteyiz

Tuzla ve Tüm İstanbul’daki firmalara fatura basımı gerçekleştirmekteyiz

Sitemizde Güncel Fiyat Listesi bulunmaktadır.

İşleyiş hakkında detaylı bilgi için Mail ve Telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

İkiel Matbaa Reklam Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. Matbaa faaliyetleri konusunda uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Bünyesindeki makine parkuru ile Kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit, davetiye, broşür, katalog, ipli karton çanta, Dijital baskı, Renkli Fotokopi, Maliye onaylı işler, fatura, irsaliye, kaşe yapımı, antetli kağıt, Cepli Dosya, Diplomat zarf v.s. v.s. gibi konularda sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. 24 Yıllık deneyim ve profesyonel kadromuzla sizlere Matbaa ile alakalı işlerinizde hizmet vermek için bir telefon uzaklıktayız.

0216 310 21 09 yada ikielreklam@gmail.com adresinden fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

cropped-ikiel-logo-150x150