Üsküdar Matbaacı

Üsküdar Matbaacı ; Teknolojinin gelişmesi ile dijital materyal kullanımının arttığı günümüz dünyasında kağıt ve matbaacılık hala insanlar tarafından vazgeçilmezler arasındadır. Ekranlardan gelen mavi ışığın verdiği zarar ve rahatsızlık kişilerin kağıttan okuma alışkanlıklarını yitirmemesine sebep olmuştur. Hal böyle olunca da okunan kağıt ve bu yapılan baskının kalitesi ayrı bir önem arz etmektedir. Bu yüzden matbaacılık çok önemlidir. İşini iyi yapan firmaların basmış olduğu ürünler kişileri okurken daha mutlu etmekte ve gözleri yormamaktadır. Bu firmalardan biriside İstanbul Üsküdar’da faaliyet gösteren İkiel Matbaa Reklam Ambalaj San. Ve Tic. Litd. Şti.’dir. Mimar Sinan Mahallesi Selamiali Efendi Caddesi Üsküdar Kapalı Çarşısı NO: 30/30-29-28-6-7 Üsküdar adresinde faaliyet gösteren firmanın telefon numarası; 0216 310 21 09’dur. Üsküdar matbaa denilince akla İkiel gelmektedir.

15 Dakikada Kartvizit ve Kaşe Hazır

Kartvizit ticaret hayatında kişilerin ve şirketlerin kimlik kartıdır. Bu yüzden kullanımı oldukça geniştir. Sizin ve şirketiniz hakkında ilk bilgilerin alındığı bu yüzden de hakkınız da ilk intibaların edineceği bilgiler kartvizitinizde olmaktadır. Kaliteli bir kartvizit sizi ticarette bir adım önde başlatacaktır. İkiel Matbaası bu konuda gayet profesyonel çalışmakta ve acil durumlarda 15 dakikada kartvizitinizi hazırlamaktadır. Kaşe işlerinde de aynı kalitede çalışan firma; İstenilen boyutlarda ve tarzda kaşeler hazırlanmaktadır. 15 dakika içerisinde kaşe hazırlanabilmektedir. İkiel sayesinde Üsküdar matbaa ile anılır olmuştur.

Diğer Hizmetleriz;

Kişilere ve firmalara özel, istenilen boy ve ebatlarda stickerlar hazırlanabilmektedir. Düğün stickerleri, Kına stickerleri, Bebek stickerleri, Doğum günü stickerleri, Özel gün ve gece stickerleri kaliteli bir şekilde hazırlanmaktadır. İsteyen firmalar için az sayıda da yapılabilmektedir. İkiel aynı gün içinde teslimat gerçekleştirilebilmektedir. Firmaların kendi aralarında ya da resmi işlerde kullandıkları ve şirketlerinin renklerinin ve logosunun olduğu kağıtlara antetli kağıt denmektedir. Firmaların marka oluşturulmasında önemli bir yer edinmektedir. Kurumsallığını yansıtmak isteyen bütün firmalar antetli kağıt kullanmalıdırlar. Müşterilerin firmanın kaliteli ürün ya da hizmet verdiğini benimsemesi için markanızın kaliteli olduğuna inanmaları gerekmektedir. Bu yüzden marka değerinizi yansıtacak kağıt kullanılmalıdır. İkiel Üsküdar matbaa firması olarak müşterilerinin bu ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet sunmaktadır.

Bizlere +90 216 310 21 09 nolu telefondan

yada ikielreklam@gmail.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Üsküdar matbaaci, Fatura Basımı