lazer yazıcı fatura basımı

Artık eski tip el ile fatura yazdırma veya sürekli form işlemi git gide yerini lazer yazıcı fatura basımı işlemine almaya başlamış durumdadır. 

Lazer yazıcı ile fatura yazdırmak iş yükünü kolaylaştırma olarak birçok artıyı da beraberinde getirmektedir.

Az miktarlarda da yaptırılabiliyor olması sürekli form da ki gibi 500 yada 1000 Adet yaptırıp onu saklama kısmından da sizi rahatlatır. Ayda 5-10 Fatura kesen birinin 1000 Adet fatura yaptırması ona faydadan çok zarar verecektir.

Lazer yazıcıya göre basımı yapılan faturalar Klasik el ile kesilen faturalara göre firmanıza kurumsal bir görüntü kazandıracak olup hemde Bilgisayarınızdan fatura kestiğiniz için müşterileriniz bilgisayarınızda kayıtlı olacak aynı zamanda aradığınız zaman kestiğiniz faturaya kolay ulaşabilmeye aynı zamanda muhasebe programı kullanan kişiler için direk program üzerinden fatura dizaynını ayarlayabilmesi yönünden el ile kesip programa tekrar girip iki iş yapmasının önüne geçecektir.

Lazer yazıcı ile fatura basımı yapabilmek için firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere gerekli bilgiyi sağlayabiliriz.

 

İkiel Matbaa Reklam Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. Matbaa faaliyetleri konusunda uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Bünyesindeki makine parkuru ile Kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit, davetiye, broşür, katalog, ipli karton çanta, Dijital baskı, Renkli Fotokopi, Maliye onaylı işler, fatura, irsaliye, kaşe yapımı, antetli kağıt, Cepli Dosya, Diplomat zarf v.s. v.s. gibi konularda sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. 25 Yıllık deneyim ve profesyonel kadromuzla sizlere Matbaa ile alakalı işlerinizde hizmet vermek için bir telefon uzaklıktayız.

0216 310 21 09 yada ikielreklam@gmail.com adresinden fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.