Üsküdar Matbaa

Üsküdar Matbaa faaliyetleri konusunda uzmanlaşmış kadro ve makine teçhizatıyla, klasik matbaa anlayışının yanında dijital baskı hizmetlerini de bünyemizde bulunduruyoruz. Her türlü Matbaa ihtiyacınızı mümkün olan en hızlı şekilde bazen saatler bazen dakikalar içinde çözüyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakın olup Üsküdar Merkez’de Marmaray’a 2 dakika mesafede Üsküdar Matbaa kapalı çarşısı içinde sizlere tam 26 yıldır aynı yerde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Matbaa hakkında birçok konuda bilgi alabilirsiniz özellikle Fatura Basımı konusunda İstanbul’un en eski Anlaşmalı Matbaalarından biriyiz binlerce müşterimiz arasında sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.

Çağımız hız çağı toplu üretim matbaa hizmetlerinin yanında katılacağınız acil toplantı, fuar gibi yerler için acil kartvizit, broşür el ilanı, çok acil kaşe, faturam bitmiş acilen fatura bastırmam gibi sıkışık bir durumda olduğunuzda, bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman aynı gün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir şekilde makine ekipmanına ve bilgi birikimine sahip durumdayız.

Sadece Üsküdar için değil tüm İstanbul ve Türkiye’ye kargo ile hizmet sunmaktayız.

Acil Kartvizit, Fatura, İrsaliyeli fatura ve Maliye Anlaşmalı işler, Baskes sticker, davetiye, kaşe, Renkli ve Siyah beyaz toplu çekim fotokopi, Giyotin Kesim, Selefon, Büyük ebat afiş, Cepli dosya, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Nişan Sünnet Bebek Mevlidi Stickerları, Acil Katalog ve Broşür İşleri, Magnet gibi Matbaa alanının hemen hemen her dalında hizmet sunuyoruz.

Bizlere 0216 310 21 09 yada ikielreklam@gmail.com adresinden ulaşıp bilgi alabilirsiniz.