İrsaliyeli Fatura Basımı

1. İrsaliyeli fatura basımı: İrsaliyeli fatura, Fatura ve Sevk İrsaliyesinin tek seferde kesilmesine olanak sağladığından dolayı iş yüküne rahatlık getirmektedir.

İrsaliyeli Faturalar da Normal faturalardan farklı olarak,

”Bu belgenin sevk edilen malla birlikte bulunması halinde ayrıca sevk irsaliyesi aranmaz” ibaresi yazılması mecburidir.

Düzenleme Tarihi, Düzenleme Saati, Fiili Sevk Tarihi de ayrıyetten bulunması zorunlu kısımlardır.

İrsaliyeli faturalarda Fatura saati yazılmaması ceza sebebi olacağından dolayı bu kısma özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir.

İrsaliyeli Fatura cinsini kullanacak olanların Fatura ile İrsaliyeyi ayrı ayrı mı yoksa İrsaliyeli Fatura kullanmaya müsait mi olup olmadığını Mali müşavirlerinden işinin müsait olup olmadığını öğrenmesi mükellef açısından daha faydalıdır.

İrsaliyeli Fatura ve Diğer Her Türlü Maliye Anlaşmalı İşleriniz de yardımcı olmaktan İkiel Matbaa Reklam Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak mutluluk duyarız.

İrsaliyeli Fatura Fiyatları için Sitemizin Fiyat Listesi kısmını ziyaret edebilir yada Telefon ve Mail aracılığıyla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İkiel Matbaa Reklam Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. Matbaa faaliyetleri konusunda uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Bünyesindeki makine parkuru ile Kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit, davetiye, broşür, katalog, ipli karton çanta, Dijital baskı, Renkli Fotokopi, Maliye onaylı işler, fatura, irsaliye, kaşe yapımı, antetli kağıt, Cepli Dosya, Diplomat zarf v.s. v.s. gibi konularda sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. 24 Yıllık deneyim ve profesyonel kadromuzla sizlere Matbaa ile alakalı işlerinizde hizmet vermek için bir telefon uzaklıktayız.

0216 310 21 09 yada ikielreklam@gmail.com adresinden fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

cropped-ikiel-logo-150x150